Permanentky

Kupte permanentku v hodnotě určité částky, abyste získali něco navíc. Obdarujte se sami. Získáte kupón, zaslaný do emailu dle objednávky. Kupón bude uplatnitelný v našem rezervačním systému, který bude omezen na danou částku a počet opakování. Budete moci použít i na dražší masáž. Případnou zbylou částku doplatíte v recepci nebo platební kartou v rezervačním systému. Takový kupón bude vázán na vaše jméno.

Permanentky mají převážně úžití u našich klientů, kteří naše služby už znají a chtějí ušetřit za pravidelnou návštěvu Ketom salónu. Po té je možné svázat vaši objednanou permanentku na masáž s vaším členstvím. Jakožto svou první online rezervací se každý stává Ketom členem.

Převod na jiného člena

Na vaši žádost, můžeme převést permanentku na jiného člena. To třeba např. pokud se stanete VIP členem v rámci našeho věrnostního programu, protože VIP členové nemohou používat permanentky.

Další podmínky

Permanentky a i další kupóny se řídí se také podmínkami zasílané v emailu při rezervaci. Tedy podmínky na online zrušení rezervace, které popisují obecné podmínky pro kupóny.

Zobrazuji všech 5 výsledků